Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) kurum içi bayramlaşma töreni Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) kurum içi bayramlaşma töreni Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kurum içi bayramlaşma törenine ÇOMÜ hastanesini temsilen başhekim Doç.Dr. Hasan Ali KİRAZ, başhekim yardımcıları Doç.Dr. Canan AKMAN, Dr.Öğr.Üyesi Semih PETEKKAYA, Dr.Öğr.Üyesi İsmail Ertuğrul GEDİK, Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Göktuğ KILINÇARSLAN, hastane müdürü Ömer HADIMOĞLU, hastane müdür yardımcısı İbrahim DEMİR, hemşirelik hizmetleri müdür yardımcıları Canan TAYFUR ve Nesrin AŞKI ile birlikte ÇOMÜ’de görev yapan idarecilerin ve akademisyenlerin katıldığı bayramlaşmada Rektör Prof. Dr. Sedat Murat etkinliğin anlam ve önemine ithafen bir konuşma gerçekleştirdi.
Prof. Dr. Sedat Murat, ÇOMÜ ailesinin bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında, bu tür buluşmaların kurum kültürünün gelişmesinde önemli yeri olduğunu belirterek şunları aktardı:

“Bayramlar; dargınlıkların sona erdiği, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, barışın, birliğin ve beraberliğin sağlandığı müstesna günlerdir. Böyle özel bir günü ÇOMÜ ailesiyle kutlamak daha çok kaynaşmamamızı sağlıyor. Kurum kültürünün önemli göstergelerinden biri de iyi günde ve kötü günde yan yana olup birbirimize destek çıkarak duygularımızı paylaşmaktır. Bu tür etkinliklerde bir araya gelerek kurum kültürünün üniversitemizde daha sağlam temeller atmasını temenni ediyor ÇOMÜ ailesiyle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. Her günümüzün bayram havasında geçmesini diliyorum.” dedi.

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)