Acil Tıp Trakya Yolunda!...

Acil Tıp Trakya Yolunda!...

Tarih: 16 - 17 Aralık 2016             

Yer: Namık Kemal Üniversitesi Sağlık ve Araştırma Hastanesi Toplantı Salonu

Türkiye Acil Tıp Derneği tarafından düzenlenecek 1.Ulusal Trakya Acil Tıp Günleri' nin birincisine 16-17 Aralık 2016 tarihleri arasında Tekirdağ’da başlıyor. Başta Namık Kemal Üniversitesi, Trakya Üniversitesi ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Okhan Akdur’un da katılımıyla yapılacak olan “Trakya Acil Tıp Günleri” her yıl Anabilim dallarının ve siz katılımcıların güçleriyle tekrarlanması planlanmaktadır.

Tekirdağ’ın ev sahipliği yaptığı 1.Ulusal Trakya Acil Tıp Günleri için hazırlıklar tamamlandı. Bu günler her dakikası bilgi dolu olan bilimsel programı ve 2017 yılında Atina’da olacak Avrupa Acil Tıp Kongresi’nin ufak ufak ayak sesleri olacak.

Hep birlikte bilimsel yenilikleri gözden geçireceğimiz, acil servislerde çalışan hekimlerle görüşlerimizi paylaşacağımız, Tekirdağ’ın eşsiz güzellikleri eşliğinde farklı illerden gelen meslektaşlarımızın tanışmalarına olanak sağlayacak,Trakya Acil Tıp Günleri için 16-17 Aralık’ta yolunuz Trakya’ya düşerse bekliyoruz.

#trakyaaciltipgünleri

Eş Başkanlar

Yrd.Doç.Dr.Hüseyin Şahin

Uzm.Dr.Murat Çetin

Kayıt ve iletişim için dernek sekreterimiz Aytül Kuşçu ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için ;

Aytül Kuşçu

Çankaya Mah. Cinnah Cad. No: 51/10 Çankaya - Ankara

Tel : 0312-438-1266

Faks  : 0312-438-1268